rozhovor

9. května 2010 v 17:37 | Lucy (Barbie) |  Dominika Myslivcová♥
Ahoj Dominiko, uběhlo půl roku od našeho prvního rozhovoru. Zkus tedy čtenářům přiblížit, co je u Tebe od té doby nového?
Novinek je u mě určitě spousta, takže bych zmínila jen ty nejdůležitější. Přihlásila jsem se do soutěže Dívka roku, ve které jsem postoupila do dalšího kola. V sobotu 27. února 2010 jsem se zúčastnila natáčení k novému videoklipu pro zpěvačku Sandru Rosovou, který bude k vidění na mnoha místech (TV Óčko, YouTube aj.) V současné době také spolupracuji s návrhářkou Ladou Vyvialovou, která mi navrhuje novou kolekci oblečení Domi fashion. Tato kolekce bude uvedena 10. dubna 2010 na přehlídce, kterou pořádá agentura Nataly models a konat se bude na zámečku v Porubě. Na mých stránkách nedávno proběhla Valentýnská soutěž. Nemůžu opomenout ani kalendář, který jsem nafotila s předním fotografem Václavem Hanouskem.
Máš toho za sebou opravdu hodně. Rozeberme tedy každou událost zvlášť...
Jako první jsem zmínila soutěž Dívka roku, takže bych začala u ní. Tato soutěž proběhla v porubském Domě dětí a mládeže, kde se soutěžilo v několika disciplínách - test, rozhovor s porotou na dané téma, aerobik a volná disciplína. Pro volnou disciplínu jsem si vybrala svůj oblíbený tanec, kterému se věnuji prakticky denně. V soutěži jsem si také vyzkoušela, jaké to je rychle reagovat na zadanou otázku a musím říct, že porota byla velmi příjemná a ani mezi dívkami jsem neviděla žádnou rivalitu. Ze soutěže jsem si odnesla moc hezký zážitek a postup do dalšího kola.
V našem prvním rozhovoru jsi uvedla, že Tě soutěže Miss prozatím příliš nelákají. Kde nastala změna?
Do soutěže Dívka roku jsem se přihlásila spíše ze zvědavosti, jak taková soutěž probíhá a musím říct, že mě to nezklamalo a byla to docela zajímavá zkušenost.
Zmínila jsi také focení s Václavem Hanouskem, ale pokud vím, tak nezůstalo pouze u něj...
D.Myslivcová-kampaň T-mobile, zdroj: Archiv Dominiky myslivcovéJe to tak, nabídek a zakázek bylo mnohem více. Proběhlo focení pro svatební salón Atelier Della Sposa, které se konalo v Praze a i když bylo velice náročné, neboť se fotilo kolem šedesáti šatů, tak musím říct, že focení stálo za to a určitě bych si ho někdy zase ráda zopakovala. Velkou radost mi udělalo také focení pro kampaň společnosti T-Mobile, díky které jsem se ocitla např. ve výlohách, na plakátech a dalších veřejných místech. Zkouším si v poslední době také roli porotkyně, kde společně s dalšími vybíráme nové dívky, které by měly zájem zkusit štěstí ve fotomodelingu. Ještě bych se ráda vrátila k focení s Václavem Hanouskem, které proběhlo v příjemné atmosféře. Výsledkem jsou smínky, které byly foceny na kalendář a které jsou podle mého názoru hodně povedené.
Jedná se o Tvůj osobní kalendář na rok 2010. Kde si jej lidé mohli, resp. mohou objednat?
Kalendář si mohli objednat přímo u fotografa na mailu (info.kalendar@gmail.com), ale abych řekla pravdu, tak ani nevím, jestli jsou ještě nějaké k dostání.
Zaujala mě spolupráce s návrhářkou Ladou Vyvialovou. Můžeš být konkrétnější?
D.Myslivcová-kalendář, zdroj: Archiv Dominiky myslivcovéJde o známou návrhářku, která získala ocenění "Návrhář roku". Momentálně mi navrhuje kolekci Domi fashion, která bude uvedena na přehlídce agentury Nataly models 10. dubna 2010 na zámečku v Porubě. Modely mají oslovit především mladé dívky, které mají rády růžovou. Ta je totiž dominantní v celé kolekci.
Když jsme spolu mluvili poprvé, byl Tvůj nový web teprve na samém počátku. Jak jsi s odstupem času spokojená s návštěvností stránek a kolik času Ti zabere starost o ně?
S návštěvností jsem spokojená, ale web budu trošku upravovat, aby byl celkově ještě přehlednější. Budu zde dodávat především to, o co je největší zájem, a to jsou momentálně různé soutěže.
Na Tvých stránkách nedávno proběhla Valentýnská soutěž. Jak tedy dopadla?
O tuhle soutěž byl hodně velký zájem. Výhru získal pár z Ústí nad Labem, takže prakticky až z opačného konce republiky. Hlasy se získávaly různými způsoby a bylo jich opravdu hodně. Výhrou bylo profesionální focení, které by mělo proběhnout do konce tohoto měsíce. Jelikož je vítězný pár z daleka, tak je to trošku komplikované.
Tvou nejnovější zkušeností je účinkování v klipu Sandry Rosové. Jaká vedla cesta k natáčení s ní a jaký dojem na Tebe udělala nejen Sandra, ale vůbec celé to natáčení?
Sandra rosová: klipSandra hledala do klipu Čas typově stejnou holku jako jsem já, tak jsem jí poslala pár svých fotek. Za pár dní mi zavolali a domluvili jsme si spolupráci. Sandra mě vlastně vůbec nepřekvapila. Čekala jsem, že to bude příjemná holka už podle psaní a jsem ráda, že jsem se nespletla. Co se týče mého pocitu z natáčení, tak musím říct, že všechno bylo naprosto perfektní, výbornou práci odvedl kadeřník a vizážistka, natáčecí štáb byl také fajn, takže jsme se i zasmáli. Pokud by byla ještě někdy příležitost si tohle zopakovat, tak bych neváhala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama